ΠΥΣΠΕ Πειραιά

ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΥΣΠΕ

Α. Τακτικά μέλη

1. Νίκας Λεωνίδας, κλ. ΠΕ70, Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, ως Πρόεδρος.
  2. Μανωλάκος Πέτρος, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 1ου Δημοτικού Σχολείου Περάματος, ως Αντιπρόεδρος.
  3. Λιάπη Βασιλική, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 12ου Δημοτικού Σχολείου Κερατσινίου, ως μέλος.
  4. Λεπτουργίδου Αικατερίνη, κλ. ΠΕ70, του 12ου Δημοτικού Σχολείου Κερατσινίου, ως αιρετό μέλος.
  5. Μεντάκης Αναστάσιος, κλ. ΠΕ79.01, του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά, ως αιρετό μέλος.

Β. Αναπληρωματικά μέλη αντίστοιχα

1. Σακκιώτης Ιωάννης, κλ. ΠΕ70, Προϊστάμενος Εκπ/κών Θεμάτων της Δ/νσης ΠΕ Πειραιά.
  2. Νικολάου Ηλίας, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 44ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  3. Κιναλή Μαρία, κλ. ΠΕ70, του 40ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  4. Κουτσώνης Βύρων, κλ. ΠΕ70, του 18ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  5. Σαββάκη Ελένη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 9ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.

Απόφαση "ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΠΥΣΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ "

ΣΥΝΘΕΣΗ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΟΥ ΠΥΣΠΕ

Α. Τακτικά μέλη

5. Μεντάκης Αναστάσιος, κλ. ΠΕ16.01, του 1ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά, ως αιρετό μέλος.
  6. Μέλλιου Κυριακή, κλ. ΠΕ60, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, του .6ου ΠΕΚΕΣ Αττικής
  7. Τσουλφάς Θεόδωρος, κλ. ΠΕ70, του 1ου Δημοτικού Σχολείου Δραπετσώνας, εκπαιδευτικός με 15ετή υπηρεσία.

Β. Αναπληρωματικά μέλη αντίστοιχα

2. Νικολάου Ηλίας, κλ. ΠΕ70, Δ/ντής του 44ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  3. Κιναλή Μαρία, κλ. ΠΕ70, του 40ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  4. Κουτσώνης Βύρων, κλ. ΠΕ70, του 18ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  5. Σαββάκη Ελένη, κλ. ΠΕ70, Δ/ντρια του 9ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά.
  6. Καλαματιανού Μαρία, κλ. ΠΕ70, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, του 6ου ΠΕΚΕΣ Αττικής
  7. Καπλάνη Μαρία, κλ. ΠΕ70, του 12ου Δημοτικού Σχολείου Κορυδαλλού, εκπαιδευτικός με 15ετή υπηρεσία.