Αρχική Σελίδα Σχολ. Δραστηριότητες Πολιτιστικά Σεμινάρια - Εκδηλώσεις 2260 Διαδικτυακό σεμινάριο πολιτιστικών θεμάτων: «Όταν οι ιστορίες στα παιδικά βιβλία συναντούν την Ιστορία»

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά και οι Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής, δια των Υπευθύνων Πολιτιστικών Θεμάτων, διοργανώνουν διαδικτυακό επιμορφωτικό σεμινάριο την Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου και ώρα 18:00 – 20:30, με θέμα: «Όταν οι ιστορίες στα παιδικά βιβλία συναντούν την Ιστορία».
Οι ενδιαφερόμενες/οι εκπαιδευτικοί παρακαλούνται μέχρι  την Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2021 να συμπληρώσουν την ηλεκτρονική φόρμα στον σύνδεσμο που αναγράφεται στο επισυναπτόμενο έγγραφο.