Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

Αρχική Σελίδα Σχολ. Σύμβουλοι

Σχολικοί Σύμβουλοι

ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ70

Ζ & Η. Περιφερειακές Ενότητες Πειραιά & Νήσων
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΔΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ 63η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ. ΔΣ ΣΤΕΓΚΑ, ΙΔ. ΔΣ ΠΕΤΡΑΚΗ- ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ, 1ο Δραπετσώνας, 2ο Δραπετσώνας, 3ο Δραπετσώνας, 4ο Δραπετσώνας, 1ο Κερατσινίου, 4ο Κερατσινίου, 8ο Κερατσινίου, 11ο Κερατσινίου, 13ο Κερατσινίου, 21ο Κερατσινίου, Ποταμού Κυθήρων, Χώρας - Καρβουνάδων Κυθήρων
ΜΙΛΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 64η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ.ΔΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ, 3ο Κερατσινίου, 5ο Κερατσινίου, 6ο Κερατσινίου, 7ο Κερατσινίου, 9ο Κερατσινίου, 10ο Κερατσινίου, 12ο Κερατσινίου, 14ο Κερατσινίου, 15ο Κερατσινίου, 18ο Κερατσινίου, 20ο Κερατσινίου, 22ο Κερατσινίου, 23ο Κερατσινίου, 24ο Κερατσινίου
ΜΙΤΙΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 65η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής 2ο Νίκαιας, 3ο Νίκαιας, 6ο Νίκαιας, 9ο Νίκαιας, 10ο Νίκαιας, 13ο Νίκαιας, 15ο Νίκαιας, 18ο Νίκαιας, 19ο Νίκαιας, 20ο Νίκαιας, 22ο Νίκαιας, 23ο Νίκαιας, 25ο Νίκαιας, 26ο Νίκαιας, 27ο Νίκαιας
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 66η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ.ΔΣ ΑΡΜΕΝΟΠΑΙΔΩΝ ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, 1ο Νίκαιας, 4ο Νίκαιας, 5ο Νίκαιας, 7ο Νίκαιας, 8ο Νίκαιας, 11ο Νίκαιας, 12ο Νίκαιας, 14ο Νίκαιας, 17ο Νίκαιας, 1ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη, 2ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη, 3ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη, 4ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη, 5ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη, 6ο Αγ. Ιωάννη Ρέντη
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 67η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ.ΔΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕΙΟΝ, ΙΔ. ΔΣ ΠΡΑΞΙΣ & ΠΡΑΞΕΙΣ, ΙΔ. ΔΣ ΖΑΝ ΝΤΑΡΚ, 2ο Πειραιά, 3ο Πειραιά, 20ο Πειραιά, 21ο Πειραιά, 22ο Πειραιά, 23ο Πειραιά, 26ο Πειραιά, 28ο Πειραιά, 29ο Πειραιά, 32ο Πειραιά, 33ο Πειραιά, 34ο Πειραιά, 38ο Πειραιά, 50ο Πειραιά, 54ο Πειραιά, 55ο Πειραιά, 56ο Πειραιά
ΜΠΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 68η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ.ΔΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ, 1ο Νέου Φαλήρου, 2ο Νέου Φαλήρου, 1ο Πειραματικό Ραλλείου, 2ο Ραλλείου, 3/Θ Πειραματικό Ραλλείου, 1/Θ Πειραματικό Ραλλείου, 14ο Πειραιά, 15ο Πειραιά, 17ο Πειραιά, 35ο Πειραιά, 36ο Πειραιά, 47ο Πειραιά, 53ο Πειραιά, 1ο Αίγινας, 2ο Αίγινας, Βαθέος Αίγινας, Πέρδικας Αίγινας, Κυψέλης Αίγινας, Αγίων Ασωμάτων Αίγινας, Μεσαγρού Αγίας Μαρίνας Αίγινας, Αγκιστρίου
ΣΚΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 69η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ΙΔ. ΔΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, 1ο Πειραιά, 5ο Πειραιά, 6ο Πειραιά, 8ο Πειραιά, 9ο Πειραιά, 11ο Πειραιά, 13ο Πειραιά, 18ο Πειραιά, 27ο Πειραιά, 30ο Πειραιά, 40ο Πειραιά, 41ο Πειραιά, 43ο Πειραιά, 44ο Πειραιά, 46ο Πειραιά
ΚΑΡΥΔΑ ΕΛΕΝΗ 70η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής

ΙΔ. ΔΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ, 1ο Κορυδαλλού, 2ο Κορυδαλλού, 3ο Κορυδαλλού, 4ο Κορυδαλλού, 5ο Κορυδαλλού, 6ο Κορυδαλλού, 7ο Κορυδαλλού, 8ο Κορυδαλλού, 9ο Κορυδαλλού, 10ο Κορυδαλλού, 11ο Κορυδαλλού, 12ο Κορυδαλλού, 13ο Κορυδαλλού, 16ο Κορυδαλλού, 17ο Κορυδαλλού, 18ο Κορυδαλλού

ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 71η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ.ΔΣ ΑΓΙΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ , 1ο Σαλαμίνας, 2ο Σαλαμίνας, 3ο Σαλαμίνας, 4ο Σαλαμίνας, 5ο Σαλαμίνας, Φοίνικα Σαλαμίνας, Αιαντείου Σαλαμίνας, Αμπελακίων Σαλαμίνας, Βασιλικών Σαλαμίνας, Παλουκίων Σαλαμίνας, Σεληνίων Σαλαμίνας
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 72η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής ΙΔ. ΔΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ, ΙΔ. ΔΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ , 1ο Περάματος, 2ο Περάματος, 3ο Περάματος, 4ο Περάματος, 5ο Περάματος, 6ο Περάματος, 8ο Περάματος, Νέου Ικονίου, 1ο Πόρου, 2ο Πόρου, Γαλατά Τροιζηνίας, Μεθάνων, Τροιζηνίας, Αγίου Γεωργίου Τροιζηνίας, Καρατζά Τροιζηνίας, Καλλονής Τροιζηνίας, Σπετσών
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ   1ο Ύδρας. 2ο Ύδρας

 

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ: ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ05: ΡΕΪΣΗ-ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ06: ΜΠΕΧΛΙΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ07: ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΜΕΛΙΣΣΑ ΙΡΙΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ11: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΕΛΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ16: ΠΟΛΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕ19: ΛΑΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Δείτε αναλυτικά τους Σχολ. Συμβούλους ανά σχολείο και ειδικότητα εδώ.

 

  • Καιρός

Αρχική Σελίδα Σχολ. Σύμβουλοι