Ημέρα: 7 Απριλίου 2023

Εκδήλωση ενδιαφέροντος για την υποβολή νέων αιτήσεων εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. ΠΕ79.01 που αφορούν στη συμπλήρωση του Μητρώου για τις ειδικές εξετάσεις για τα Μουσικά Τμήματα.

Για την εγκύκλιο πατήστε ΕΔΩ Για την Υπεύθυνη Δήλωση πατήστε Υ.Δ. για εκπαιδευτικούς για ΜΟΥΣΙΚΗ 2023

Πρόσκληση υποβολής δήλωσης προτίμησης θέσης για τοποθέτηση Διευθυντή/ντριας σχολικής μονάδας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

Για να δείτε την πρόσκληση υποβολής δήλωσης προτίμησης θέσης για τοποθέτηση Διευθυντή/ντριας σχολικής μονάδας της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, πατήστε εδώ.

Ανάρτηση κυρωμένου αξιολογικού πίνακα επιλογής των υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά

Για τον κυρωμένο τελικό αξιολογικό πίνακα επιλογής των υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά, πατήστε εδώ.