Aποστέλλουμε τα έγγραφα που θα πρέπει να συμπληρωθούν από τις/τους διευθύντριες/ες, προϊστάμενες/ους και τις/τους εκπαιδευτικούς που υλοποίησαν προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων 2017-18 (Περιβαλλοντική εκπαίδευση-Αγωγή Υγείας –Πολιτιστικά θέματα) τα οποία είναι απαραίτητα για τη χορήγηση των αντίστοιχων βεβαιώσεων.

Το 3 ή  4 ΕΝΤΥΠΟ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ από τις/τους διευθύντριες/ες, προϊστάμενες/οι των σχολικών μονάδων που υλοποίησαν προγράμματα.

Το 6 ΕΝΤΥΠΟ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ  από τις/τους συντονίστριες/στές εκπαιδευτικούς του σχολείου σας που υλοποίησαν προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων 2016-17.

ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΛΟΥΝ συγκεντρωτικά  στο email peragypol@gmail.com   μέχρι την Τετάρτη  30  Μαΐου 2018.

ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ:

ΓΙΑ ΤΟΥΣ/ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ – ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΥΣ/ΝΕΣ (1- 4)

1. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2017-18 (ΑΦΟΡΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ- ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΕΣ/ΟΥΣ)
  2. ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ (ΓΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ/ΕΣ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΕΣ/ΟΥΣ)

3.    ΕΝΤΥΠΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ

4.    ΕΝΤΥΠΟ ΜΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ-ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ

ΓΙΑ  ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΕΣ/ΤΕΣ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ  ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ (5-6)

1. ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ 2017-2018 (ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ)
  2. ΕΝΤΥΠΟ ΑΠΟΤΙΜΗΣΗΣ (ΓΙΑ ΤΙΣ/ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΕΣ/ΣΤΕΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ)