Η Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά ανακοινώνει:

α) τους οριστικούς πίνακες δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριών σχολικών μονάδων Γενικής Αγωγής και Ειδικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Πειραιά, κατά αλφαβητική σειρά,

β)τον οριστικό πίνακα μη δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριών σχολικών μονάδων Γενικής Αγωγής και Ειδικής Αγωγής, στον οποίο δεν αναγράφεται το ονοματεπώνυμο των υποψήφιων αλλά μόνο ο αριθμός πρωτοκόλλου της αίτησης υποψηφιότητας, καθώς και η αιτιολογία της απόρριψής της.

Οι δεκτοί/ες υποψήφιοι/ες καλούνται εντός δύο (2) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση της παρούσας, δηλαδή έως και την Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023, να υποβάλλουν στον/η Διευθυντή/ντρια της σχολικής μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος, που έχουν υποβάλει με την υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση Π.Ε. Πειραιά.

Οι Διευθυντές/ντριες καλούνται εντός πέντε (5) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση της παρούσας, δηλάδη έως και τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2023, να αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση adesypris@sch.gr  τη γνώμη τους, η οποία περιλαμβάνει την άποψή τους για τον υποψήφιο/α που προκρίνουν  για τη θέση του Υποδιευθυντή/ντριας. Στην περίπτωση που στη σχολική μονάδα υφίσταται δεύτερος/η Υποδιευθυντής/ντρια, η γνώμη του διευθυντή/ντριας της σχολικής μονάδας περιλαμβάνει την άποψή του/της για δύο (2) υποψήφιους/ες με τη σειρά τοποθέτησής τους.

Για να δείτε τους  πίνακες δεκτών-μη δεκτών υποψηφίων, πατήστε εδώ