Η Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά καλεί:

Τους παρακάτω ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΥΣ εκπαιδευτικούς κλ. ΠΕ70 της περιοχής Β’ Πειραιά, οι οποίοι δεν τοποθετήθηκαν σε λειτουργικά κενά κατά τη Γ’ Φάση, να δηλώσουν με νέα αίτηση τις προτιμήσεις τους, έχοντας υπόψη τα νέα λειτουργικά κενά της περιοχής διορισμού τους ως παρακάτω:

02 Δ.Σ. Αίγινας:  1 λειτουργικό κενό

Α.Μ. Επώνυμο Όνομα Όνομα
Πατρός
Σχολείο Οργανικής Θέσης Δήμος Συνυπηρέτησης Δήμος Εντοπιότητας Μόρια Μετάθεσης
728754 ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01 ΔΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 31,39
726863 ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01 ΔΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 31,09
728648 ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΤΩΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01 ΔΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 21,98

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: Από την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 έως την Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 10:00 π.μ. Συμπληρώνετε το συνημμένο έντυπο αίτησης και το αποστέλλετε υπογεγραμμένο μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλ. διεύθυνση grpyspe@dipepeiraia.att.sch

Εάν δεν υποβληθούν αιτήσεις τοποθέτησης, θα τοποθετηθούν υποχρεωτικά οι έχοντες τις λιγότερες μονάδες μετάθεσης στη σχολική μονάδα με τις περισσότερες μονάδες συνθηκών διαβίωσης.

Για την αίτηση, πατήστε εδώ