Το ΠΥΣΠΕ Πειραιά ανακοινώνει:

Ανάθεση κατ οίκον διδασκαλίας σε μαθητή Ειδικού Σχολείου και ανάθεση καθηκόντων Προϊσταμένης Νηπιαγωγείου σε αναπληρώτρια εκπαιδευτικό

Για το αρχείο πατήστε εδώ

Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών σε δομές Ειδικής Αγωγής και Γενικής Αγωγής μέσω ΠΔΕ, ΖΕΠ (ΕΣΠΑ) και Ενίσχυση Προσχολικής Αγωγής (ΕΣΠΑ)

Για το αρχείο πατήστε εδώ

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές/τριες να αναλάβουν υπηρεσία στη/ις σχολική/ες τους μονάδα/ες αύριο Παρασκευή 09-10-2020 και Δευτέρα 12-10-2020.

Οι Διευθυντές/ντριες και οι Προστάμενοι/ες των σχολικών μονάδων παρακαλούνται να στείλουν στο email του ΕΣΠΑ espapeir@dipe-peiraia.att.sch.gr έως τις 12.00 το αργότερο ενημέρωση για τις αναλήψεις υπηρεσίας των αναπληρωτών/τριών ώστε να γίνει αυθημερόν η αναγγελία πρόσληψης στον ΟΑΕΔ.

Οι προσλήψεις μέσω ΠΔΕ δε φέρουν λογότυπο ΕΣΠΑ.