Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν στα Πειραματικά Δημοτικά Σχολεία Πειραιά με παράταση θητείας, σύμφωνα με την αριθμ. 70565/Δ6/09-06-2020 Απόφαση του Υ.ΠΑΙ.Θ, οι οποίοι πριν από την τοποθέτησή τους σε αυτά, βρίσκονταν στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Πειραιά, στην περιοχή μετάθεσης, όπου ανήκει το Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο, στο οποίο υπηρετούν, να δηλώσουν ένα σχολείο της επιλογής τους στο συνημμένο έντυπο δήλωσης για να τοποθετηθούν οριστικά κατ’ απόλυτη προτεραιότητα, από σήμερα Δευτέρα 10 Μαῒου 2021 έως και την Πέμπτη 13 Μαῒου 2021 και ώρα 10:00 π.μ., με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (σαρωμένη αίτηση όπου θα φαίνεται η υπογραφή του εκπαιδευτικού) στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe-peiraia.att.sch.gr.

Για την πρόσκληση, πατήστε εδώ .

Για τον πίνακα οργανικών κενών, πατήστε εδώ.

Για τον πίνακα μορίων, πατήστε εδώ.

Για την αίτηση – δήλωση, πατήστε εδώ.