Το ΠΥΣΠΕ Πειραιά με την αριθμ. 33/24-09-2020 Πράξη του ανακοινώνει:

1. Ανάθεση υπερωριακής απασχόλησης σε εκπαιδευτικό Κλάδου ΠΕ60 για παροχή κατ’ οίκον διδασκαλίας σε μαθήτρια νηπιαγωγείου

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

2. Τοποθετήσεις για συμπλήρωση του υποχρεωτικού εβδομαδιαίου ωραρίου διδασκαλίας εκπαιδευτικών κοινών ειδικοτήτων με μερική/ολική διάθεση από τη ΔΔΕ Πειραιά. στη ΔΠΕ Πειραιά.

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

3. Μερική διάθεση μονίμων και αναπληρωτών εκπαιδευτικών  για συμπλήρωση του υποχρεωτικού εβδομαδιαίου ωραρίου διδασκαλίας σε Πειραματικά Σχολεία της Δ.Π.Ε. Πειραιά.

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

4. Επανατοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Ενιαίου Τύπου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου.

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

5. Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Κλάδων ΠΕ05 και ΠΕ07 Ενιαίου Τύπου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου.

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

6. Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών εξατομικευμένης εκπαίδευσης Κλάδων ΠΕ70 και ΠΕ91.01.

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

7. Τοποθετήσεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών Β’ Φάσης Πρόσληψης.

Για το ανακοινοποιημένο αρχείο ως προς τις τοποθετήσεις Κλάδου ΠΕ91 πατήστε εδώ

Για το σχετικό αρχείο πατήστε εδώ

Οι εκπαιδευτικοί καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία στις σχολικές μονάδες τοποθετησής τους αύριο Παρασκευή 25/09/2020.