Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ06, ΠΕ08, ΠΕ11,ΠΕ60, ΠΕ70, ΠΕ79, ΠΕ86 & ΠΕ91 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ και ΠΕ70 ΤΑΞΕΩΝ ΥΠΟΔΟΧΗΣ  περιοχών τοποθέτησης Α και Β ΠΕΙΡΑΙΑ να δηλώσουν μονάδες τοποθέτησης στο σύνδεσμο  https://dipepeir.gr/peiraias/anaplirotes_aitisi_topothetisis/index.php εισερχόμενοι με τους προσωπικούς κωδικούς  taxisnet, το αργότερο μέχρι την  Πέμπτη  24/9/2020, και ώρα 12.00.

Στη λίστα των σχολείων που εμφανίζεται στη φόρμα βλέπετε ΜΟΝΟ το πρώτο σχολείο όπου υπάρχει  πακέτο  σύζευξης. Όλο το πακέτο θα το δείτε συμβουλευόμενοι τα κενά που σας δίνουμε αναλυτικά παρακάτω.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ πως για να είναι εφικτή η πρόσβαση στον ανωτέρω σύνδεσμο πρέπει σύμφωνα με τις αρχικές οδηγίες να έχει πραγματοποιηθεί  η συμπλήρωση στοιχείων στο ΒΗΜΑ 2 στο σύνδεσμο On-line Εφαρμογές / On line Δηλώσεις στοιχείων αναπληρωτών της ιστοσελίδας μας.

ΠΡΟΣΟΧΗ

Για προβλήματα στη χρήση της πλατφόρμας και ΜΟΝΟ (π.χ. πρόσβαση σε αυτήν – εμφάνιση ή όχι των επιλογών) στέλνετε e-mail στο helpdesk@dipe-peiraia.att.sch.gr

Για ερωτήματα σε θέματα που αφορούν τα πακέτα σύζευξης, τα ωράρια ή όποια άλλα που αφορούν το Υπηρεσιακό Συμβούλιο και όχι τεχνικά θέματα παρακαλούμε να απευθύνεστε  σχετικά στο κεντρικό e-mail της ΔΙΠΕ Πειραιά (mail@dipe-peiraia.att.sch.gr) και σε κάθε περίπτωση ΟΧΙ στο helpdesk γιατί δε θα είναι δυνατή η απάντησή τους από την υπηρεσία υποστήριξης.

Σχολεία Α  Πειραιά

Για τα κενά σχολείων κλάδου  ΠΕ06 πατήστε εδώ